RoMaNiA GodFather

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RoMaNiA GodFather

188.212.104.179:7777


3 posters

    Double reclamatie lui PRAFU de tudy :

    avatar
    PaN1ck


    Брой мнения : 14
    Join date : 11.11.2012

    Double reclamatie lui PRAFU de tudy : Empty Double reclamatie lui PRAFU de tudy :

    Писане  PaN1ck Нед 18 Ное - 14:58:21

    Nick-ul tau in joc: PaN1ck
    Nick-ul adminului/helperului pe care il reclami: prafu TuDy
    Dovada(poze): Nu pot pune puze , delta ti l`e dau cand te vad pe mess.
    Descriere a situatiei: Imi vedeam linistit de drum ducand servieta , si PRAFUL de tudy da goto ca p***u si ma omoara , si e si /aod,imi cer scuze ca nu a prins si cand a dat goto , a dat de 2 ori .


    Nick-ul tau in joc : PaN1ck
    Nick-ul adminului/helperului pe care il reclami : prafu TuDy
    Dovada ( poze ) : Nu pot pune puze , delta ti l`e dau cand te vad pe mess.
    Descriere a situatiei : Eu il intrebasem ceva pe tudy cum bine inteles se vede in poza si am zis cuvantul "un kkt" , da bine se da mute , dar chiar 24 de minute ? Serios ? Nici nu a fost la adresarea lui . Neutral
    maryan
    maryan


    Брой мнения : 20
    Join date : 05.11.2012
    Age : 26
    Местожителство : bucuresti,cartojani.giurgiu

    Double reclamatie lui PRAFU de tudy : Empty Re: Double reclamatie lui PRAFU de tudy :

    Писане  maryan Сря 21 Ное - 11:44:59

    c vorbesti ma acolo si ia vezi pe cine mai faci prafu de tudy si ai zis kkt da nu doar cuvatntu asa si alta formulare
    avatar
    PaN1ck


    Брой мнения : 14
    Join date : 11.11.2012

    Double reclamatie lui PRAFU de tudy : Empty Re: Double reclamatie lui PRAFU de tudy :

    Писане  PaN1ck Чет 22 Ное - 4:06:21

    Am zis "Ai kkt" de la propozitia aia care ai zis`o tu : "Da ma am voie" sau ceva de genu .
    xDelta
    xDelta
    Admin


    Брой мнения : 117
    Join date : 04.11.2012

    Double reclamatie lui PRAFU de tudy : Empty Re: Double reclamatie lui PRAFU de tudy :

    Писане  xDelta Пет 23 Ное - 13:34:14

    Pan1ck va primi Acces Warn


    Topic Close

    Sponsored content


    Double reclamatie lui PRAFU de tudy : Empty Re: Double reclamatie lui PRAFU de tudy :

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Нед 19 Май - 16:36:27